Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Bohater w Zespole Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie

Zespół Szkół im. S. Żeromskiego w Darłowie odwiedził  dyrektor Oddziału Bałtyckiego Banku Spółdzielczego w Darłowie pani Monika  Skolimowska z podziękowaniami dla ucznia tej szkoły.

Marcin Dzienis, uczeń klasy I b Zasadniczej Szkoły Zawodowej  w okresie przedświątecznym zauważył wystające banknoty z bankomatu przy BBS. Powiadomił o tym fakcie Komisariat Policji, który polecił zwrócić się do oddziału banku. Uczeń został skierowany do pani dyrektor i przekazał jej znalezisko. Jego czyn ucieszy na pewno osobę, która wypłaciła a nie odebrała z nieznanych przyczyn wypłaconej kwoty.

Marcin jest skromnym, życzliwym człowiekiem i całą sytuację trzymał w tajemnicy. Dopiero odwiedziny pani dyrektor pozwoliły nam poznać kolejne cechy naszego ucznia - a mianowicie uczciwość i uczynność.

Odwiedziny były dla Marcina wielkim zaskoczeniem. Pani dyrektor  uhonorowała ucznia nagrodą rzeczową ufundowaną przez BBS w Darłowie oraz decyzją Zarządu BBS-Bank uczeń został uhonorowany kwotą pieniężną przy założeniu rachunku bankowego. Chciała w ten sposób docenić i nagłośnić dobry uczynek młodego mężczyzny, aby inni mogli brać z niego przykład.

Jesteśmy bardzo dumni z naszego ucznia. Cieszymy się, że dobry uczynek  Marcina  został doceniony. Uczniowi dziękujemy za obywatelską postawę a jego rodzicom gratulujemy bohaterskiego syna - dodaje Bogdan Herbeć dyrektor szkoły.

 

Patrycja Kaffke, Joanna Witkowska
Darłowo, ED 1/2015

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl