Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

W Darłowie podpisano umowę na wykonanie projektu budowy nadmorskiego bulwaru

Rozstrzygnięto przetarg i podpisano umowę na "Sporządzenie projektu budowlano - wykonawczego budowy bulwaru nadmorskiego na wydmie wschodniej w Darłowie (Darłówko Wschodnie)"

Na ogłoszony przez burmistrza Darłowa przetarg nieograniczony na „Sporządzenie projektu budowlano - wykonawczego budowy bulwaru nadmorskiego na wydmie wschodniej w Darłowie (Darłówko Wschodnie)" wpłynęło 11 ofert.

Przetarg na opracowanie projektu budowlano wykonawczego wygrała firma Projektowanie i Nadzory z Gdańska, która zaoferowała cenę w kwocie 159,9 tys. brutto i termin realizacji krótszy o trzy miesiące. Najdroższą ofertę w kwocie 542.283,63zł  przedstawiła  SA TRACTEBEL ENGINEERING z  Katowic, a najniższą w kwocie 147.600, firma ProBud Firma Projektowo - Budowlana ze Szczecina,  ale termin realizacji był dłuższy o trzy miesiące, aniżeli firma, która wygrała przetarg. Wartość kosztorysowa projektu wynosi- 175.000 zł (brutto). Wczoraj 20 stycznia 2015 w Urzędzie Miejskim w Darłowie podpisano umowę na sporządzenie projektu budowlano - wykonawczego budowy bulwaru nadmorskiego na wydmie wschodniej w Darłówku. Firma  w ciągu 60 dni opracuje koncepcję, a po jej zatwierdzeniu przez miasto w okresie 15 miesięcy opracuje projekt wykonawczy.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 1/2015

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl