Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Darłowski Budżet Obywatelski

W Darłowie zrealizowano już dwa projekty wybrane w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2015. Wkrótce ruszy nowy nabór wniosków do budżetu Obywatelskiego na rok 2016

Burmistrz Darłowa ustalił już tryb zgłaszania projektów do Budżetu Obywatelskiego na rok 2016. Projekty mogą zgłaszać mieszkańcy Darłowa, którzy ukończyli 16 lat z tym, że musi on być poparty, przez co najmniej 10 osób uprawnionych do zgłaszania projektów. Przyszłoroczną sumę na realizację projektów podwojono do 200 tysięcy złotych, a kwotę na realizację poszczególnych projektów podwyższono do 40 tys. zł. Złożone projekty poddane zostaną ocenie formalno-prawnej przez zespół ds. budżetu w składzie: przewodniczący - Zbigniew Mielczarski, zastępca przewodniczącego - Katarzyna Przybysz- Łuszczewska, sekretarz - Michał Żłobeczki i członkowie: Beata Bral-Spodyniuk, Józefa Stańczak, Magdalena Cichocka, Bożena Tatuśko, Dorota Ratkowska, Teresa Kozłowska, Joanna Sawicka. Pozytywnie zweryfikowane przez Zespół projekty będą podlegały konsultacjom społecznym i głosowaniu mieszkańców, a następnie utworzą bazę projektów obywatelskich. Projekty należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym w Internecie i w UM w terminie od dnia 15 czerwca do dnia 15 lipca 2015, w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Darłowie.

Na zdjęciach: zrealizowane projekty; „Parking rowerowy w centrum Darłowa" i „Zagospodarowanie terenu przy ZS im S. Żeromskiego na miejsce rekreacyjno wypoczynkowe".

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 5/2015

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl