Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Grupa zawodników uczestniczących w letnich treningach

WAKACJE Z ASHIHARA KARATE - DARŁOWO 2015 r.

W Darłowie od początku wakacji odbywają się letnie treningi sztuk walki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, których organizatorem jest Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu. Program treningów obejmuje takie sztuki i sporty walki jak: Ashihara Karate, Boks, Thai-Kick-Boxing, Ju Jitsu, Grappling i Kobudo (nunchaku, kalaki, tonfa, kij - bo).

Zajęcia prowadził doświadczony instruktor sportów walki - Dariusz Winiarski posiadacz 5 dan - Ju Jitsu, 4 dan - Ashihara Karate i 2 dan - Kobudo. Wiele miejsca na letnich treningach trenujący pod kierunkiem instruktora poświęcają nauce prawidłowego skracania dystansu, wykorzystania uników, łączenia technik uderzeniowych z rzutami i dźwigniami. Nie brakuje także walk sparingowych formule full contact Karate i Grappling (rodzaj zapasów). Swoje umiejętności niezależnie od pogody uczestnicy doskonalą na placu rekreacyjnym przy Szkole Morskiej i nad morzem. Odbyło się także kilka treningów w sali Ośrodka Wczasowego "Wodnik" w Darłowie.

W letnich treningach oprócz zawodników z Darłowa uczestniczyła w lipcu także 40 osobowa grupa zawodników Shotokan Karate z Rawicza i Leszna oraz zawodnik MMA z Katowic.

Imprezą kończącą letnie szkolenie w Darłowie będzie zaplanowany w dniach 20-28 sierpnia - XVIII Otwarty Letni Obóz Polskiej Organizacji Ashihara Karate.

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 8/2015

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl