Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Gorące powitanie mistrzyni świata

Gromkie „Sto lat", kwiaty, tort, szampan, gratulacje i buziaki witały w Urzędzie Gminy Darłowo Darię Pikulik - kolarską mistrzynię świata juniorów na torze

 

Wraz z Darią Pikulik, wrócili z Kazachstanu: Marlena Karwacka, Wiktoria Pikulik i trener Marcin Adamów wszyscy z Klubu Kolarskiego BCM Nowatex Ziemia Darłowska.

Zawodniczki i trenera powitali: wójt gminy Radosław Głażewski, poseł na Sejm -Andrzej Lewandowski, radni, władze i koleżanki z klubu, rodzice oraz sympatycy kolarstwa. Daria Pikulik zdobyła w Astanie dwa medale złoty w wyścigu punktowym i srebrny w omnium złożonym z sześciu konkurencji.

Złoty medal mistrzostw świata, to spełnienie moich marzeń - mówiła przez łzy Daria Pikulik. - Cieszę się też ze srebra i oba medale dedykuję swojej siostrze - Wiktorii. Wszyscy, jesteśmy dumni, że dziewczyny z Darłowa i z gminy wiejskiej Darłowo osiągają tak wspaniałe sukcesy - podkreślali Radosław Głażewski, wójt gm. Darłowo, Eugeniusz Adamów prezes KK i Zbigniew Mielczarski z UM Darłowo, który wręczył mistrzyni specjalne gratulacje od burmistrza Darłowa. Warto wiedzieć, że darłowski samorząd od wielu lat wspiera Klub Kolarski Ziemia Darłowska. W roku 2015 klub kolarski i jego zawodniczki w postaci; nagród, stypendiów i dofinansowania otrzymali ponad 40 tys. zł.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 8/2015

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl