Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

od lewej instruktorzy Dariusz Winiarski z Darłowa i Mirosław Szczotka z Cieszyna

ZIMOWE SZKOLENIE ASHIHARA KARATE W DARŁOWIE - relacja

W Darłowie odbyło się zimowe szkolenie Ashihara Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W szkoleniu oprócz zawodników Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa uczestniczyli zawodnicy i instruktorzy z Cieszyna, Koszalina i Dąbek. Jak na każdym szkoleniu stylu Ashihara, uczestnicy poznawali nowe kombinacje i techniki, nie zapominając o doskonaleniu tych, które poznali do tej pory. Zajęcia prowadził główny szkoleniowiec Polskiej Organizacji Ashihara Karate - shihan Dariusz Winiarski 5 dan oraz instruktor Mirosław Szczotka z Cieszyna. Program zimowego szkolenia obejmował trening Ashihara Karate i Ashihara-Boxing & Kick-Boxing. Wiele miejsca na treningach poświęcono nauce prawidłowego skracania dystansu, wykorzystania uników, łączenia technik uderzeniowych z rzutami i dźwigniami - co jest bardzo charakterystyczne dla stylu Ashihara Karate. Nie zabrakło także walk sparingowych formule Ashihara Karate i Kick-Boxing. Zajęcia odbywały się dwa razy dziennie i były niezwykle wyczerpujące, ale dające wszystkim ćwiczącym wiele satysfakcji.

Na zakończenie shihan Dariusz Winiarski przeprowadził egzaminy na stopnie szkoleniowe kyu Ashihara Karate i Ashihara-Boxing & Kick-Boxing. Wysoki poziom prowadzonych zajęć i duże zaangażowanie ćwiczących zaowocowało świetnymi wynikami egzaminu. Całe zimowe szkolenie przebiegł w miłej i przyjacielskiej atmosferze i było bardzo udane zarówno pod względem organizacyjnym jak i pogody. Cykl treningowy Ashihara Karate na zimowym szkoleniu odpowiada miesięcznemu treningowi w klubie. Warto więc wziąć w nim udział dla podniesienia poziomu, wiedzy i umiejętności technicznych. Na zakończenie 5 dniowego szkolenia każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek Ashihara Karate. Zimowe szkolenie w Darłowie odbyło się pod patronatem Polskiej Organizacji Ashihara Karate i Komisji Stylowej Ashihara Karate - Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych. Najbliższe tego typu szkolenie zaplanowane jest w Darłowie w maju pod hasłem ,,Ashihara Karate - przeciw uzależnieniom i patologiom społecznym,,.

Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie - zaprasza wszystkich zainteresowanych na treningi w Centrum Sportowym Herkules, ul. Wieniawskiego 10 A-14 B w poniedziałki, środy, piątki godz.18.00.Więcej informacji o klubie na stronie internetowej : http://www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

 

info. KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 3/2016

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl