Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Ekipa z Darłowa - medaliści z trenerem Dariuszem Winiarskim

V TURNIEJ ASHIHARA KARATE z okazji DNIA DZIECKA W DARŁOWIE - relacja

W Centrum Sportowego Herkules w Darłowie odbył się V Turniej Ashihara Karate zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. W zawodach uczestniczyli młodzi zawodnicy wieku od 7 do 12 lat. Po prezentacji startujących zawodników przystąpiono do rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych w konkurencji kihon (prosty układ karate), walki na worku i władania nunchaku. Większość pojedynków w konkurencji walki na worku stała na dobrym poziomie sportowym, a zawodnicy zaprezentowali dobre przygotowanie kondycyjne i taktyczne.

Szczególne emocje towarzyszyły konkurencji władania nunchaku, w której młodzi zawodnicy musieli wykazać się dużą pomysłowością. Dobry poziom zaprezentowały także wszystkie startujące dzieci w mocno obsadzonej konkurencji kihon. W zawodach bardzo dobrze wypadła cała 10 osobowa ekipa Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa zajmując czołowe lokaty we wszystkich konkurencjach.

Do wyróżniających zawodników z Darłowa należeli: Weronika Lubner, Oliwia Sówka, Patryk Świerbiołek, Szymon Hołub-Sakowski, Marceli Lubowiecki, Igor Majewski, Filip Prżyło, Kamil Zieliński, Szymon Łysakowski i Wiktor Zawiaczyński.

Sędzią głównym zawodów był prezes Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie i Polskiej Organizacji Ashihara Karate - shihan Dariusz Winiarski 5 dan. Nagrodami we wszystkich konkurencjach dla wszystkich startujących dzieci były dyplomy, medale, kubki Ashihara Karate i słodycze. Nagrody dla startujących zawodników ufundowali Firma ATMA z Dzierżoniowa, Firma BUSHI z Wrocławia i Polska Organizacja Ashihara Karate. Turniej odbył się pod patronatem Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych pod hasłem "POSTAW NA RODZINĘ".

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 6/2016

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl