Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Darłowo oczekuje na oferty

Arkadiusz Klimowicz - burmistrz Darłowa ogłosił zamówienie publiczne na realizację projektu pod nazwą „Darłowo w czasach Króla Eryka Pomorskiego", który będzie  realizowany w formule zaprojektuj i wybuduj.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Na oferty wykonawców czekamy do dnia 28 sierpnia br. Zgodnie z warunkami przetargu do 15 października 2018 wybrany wykonawca będzie musiał zaprojektować i wybudować wskazany w Programie Funkcjonalno-Użytkowym przedmiot zamówienia.
Zmienić ma się między innymi: obecne zagospodarowanie fragmentów „suchej" fosy, dawny mur obrony poddany zostanie renowacji, wybudowana zostanie kładka dla pieszych łącząca teren zamku z ulicą Podzamcze. Obok zamku powstanie także ścieżka dla pieszych prowadząca do kładki. Na powierzchni około 600 metrów kw. powstanie również miejsce do organizacji wydarzeń historyczno-kulturalnych. To wszystko dotyczy I etapu inwestycji.
Dalszym etapem wdrażania projektu będzie ogłoszenie przetargu dotyczącego wykonawstwa wystawy multimedialnej i nowej aranżacji niektórych pomieszczeń naszego zamku. Ten etap planowany jest na II połowę września br. Projekt jest współfinansowany  przez z Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 2020. Oś Priorytetowa: Naturalne otoczenie człowieka; Działanie: Rozwój zasobów endogenicznych. Szczegółowe informacje dotyczące wymogów i warunków zamówienia znajdują się na stronie miasta Darłowa w rubryce Przetargi.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 8/2017

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl