Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Opłatek u Pionierów Ziemi Darłowskiej

W czwartek 11 stycznia  2018  zebrali się Pionierzy Ziemi Darłowskiej na tradycyjnym noworocznym opłatku. Tym razem spotkanie odbyło się w świetlicy Zespołu Szkół im. Stefana. Żeromskiego. W tym roku na opłatek przybyło mniej niż  połowa z 90 członków z powodu przeziębień. Wszystkich przybyłych serdecznie w imieniu własnym i zarządu Klubu powitała  Bożena Tomalak prezes Klubu Pionierów Ziemi Darłowskiej.

Oprócz Pionierów  spotkanie opłatkowe zaszczycili: Wojciech Wiśniowski - starosta powiatu sławieńskiego, Waldemar Bonk sekretarz Urzędu  Miasta Darłowo,  radna Rady Miejskiej Renata Potomska, Franciszkanin o Stefan Malandy, kierownik referatu oświaty i spraw społecznych w UM  Zbigniew Mielczarski, szefowie zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych: PZERi I,  Klubu Amazonek i TPZD.

Noworoczne  Słowo Boże wygłosił w imieniu proboszcza parafii M.B. Częstochowskiej o Stefan. Życzenia zdrowia i pomyślności oraz spełnienia noworocznych postanowień   z okazji  Nowego 2018 Roku złożyli zaproszeni goście: starosta, sekretarz, i  radna. Przy choince i świecach łamano się opłatkiem i śpiewano kolędy. Świąteczny nastrój podkreśliły choinka stroiki, świece, ciasta, napoje, orzechy, owoce i słodycze.  W trakcie spotkania zabrał głos starosta Wojciech Wiśniowski, który zapewnił darłowskich Pionierów, że w dalszym ciągu będzie wspierał ich  cenne przedsięwzięcia.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 1/2018

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl