Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Urodzinowy prezent Daniela Frącza dla WOŚP

Miło jest nam poinformować Czytelników , że jednoosobowy  facebookowy sztab WOŚP zorganizowany przez  Daniela Frącza zebrał od rodaków w kraju z kilku państw europejskich ponad 6000 złotych do wirtualnej puszki z przeznaczeniem na  tegoroczne cele WOŚP.

Oto, co pisze Daniel Frącz grafik komputerowy pracujący w biurze promocji i komunikacji społecznej miasta  Darłowa:

Siema ! Chciałbym złożyć relację z „mojego sztabu" WOŚP- owego do podsumowań, które będziecie Państwo robić z naszego regionu. Facebook wprowadził nową formę pomocy dla fundacji. Największy społecznościowy portal oferuje teraz swoim użytkownikom, którym zbliżają się ich  urodziny możliwość przekazywania datków na szczytne cele. Jako, że moje urodziny wypadają pod koniec stycznia zorganizowałem zbiórkę na facebooku poświęconą Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Znajomi zamiast ofiarować mi prezenty przelewali pieniążki na konto orkiestry. Dzięki hojności znajomych, których zaprosiłem do wpłat udało się napełnić wirtualną puszkę kwotą  6 028,00 (sześć tysięcy dwadzieścia osiem  złotych), czyli równowartość  1 754.06 dolarów amerykańskich. Udział wzięło 68 darczyńców. Wpłat dokonano z 7 krajów (Polska, Wielka Brytania, Włochy, Norwegia, Szwecja, Dania i Niemcy), a dokładniej z 20 europejskich miast. Najwyższa odnotowana kwota 1000 zł pochodziła z Gdyni.  Zbiórka okazała się świetną alternatywą dla darłowiaków, którzy mieszkają aktualnie poza granicami kraju, a nie mieli okazji wrzucić swoich datków do puszki. Zbiórka potrwa jeszcze do dnia 17 stycznia i dostępna jest na moim prywatnym profilu facebookowym. Pozdrawiam. Daniel Bonzay Frącz.

Przypomnę Państwu, że Daniel Frącz jest nominowany przez Dziennik Sławieński (mutacja Dziennika Bałtyckiego na osobowość roku 2017 w powiecie sławieńskim.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 1/2018

Daniel Frącz

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl