Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Medaliści z Darłowa od lewej Dariusz Winiarski, Filip Perżyło i Bartosz Papierz

Udany start darłowian w Żywcu

W hali sportowej i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żywcu odbył się XIV Ogólnopolski Puchar Podbeskidzia w Sztukach Walki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zorganizowany przez Klub Sportowy Dragon i Polską Federację Sztuk Walki i Sportów Obronnych (PFSzWiSO) pod patronatem Burmistrza Miasta Żywiec.

W imprezie uczestniczyło150 zawodników z 15 klubów reprezentujących różnych style i organizacje sztuk walki: Ju Jitsu, Judo, Aikido, Kung fu, Kick Boxing, MMA i Karate. W zawodach startowała także liczna ekipa Ju Jitsu ze Słowacji. Sędzią głównym Pucharu Podbeskidzia był prezes PFSzWiSO - soke Paweł Handzlik 9 dan.

Po prezentacji startujących zawodników przystąpiono do rywalizacji na trzech matach w konkurencjach kata, form kata z bronią, kata synchronicznym oraz walk sportowych Ju Jitsu i semi-contact Kick-Boxing.

W zawodach uczestniczyła 3 osobowa ekipa Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa w składzie:

Dariusz Winiarski, Filip Perżyło i Bartosz Papierz. Znakomity start, przygotowanie i formę zaprezentowali wszyscy zawodnicy z Darłowa zdobywając na prestiżowych zawodach cztery medale.

W konkurencji walk sportowych Ju Jitsu Filip Perżyło - zajął 2 miejsce w kategorii chłopców 11 lat -55 kg, a w konkurencji walk semi-concat Kick-Boxing 3 miejsce. Dariusz Winiarski - w konkurencji kata z bronią senior zajął 2 miejsce i 4 miejsce w kata. Bartosz Papierz - wywalczył 2 miejsce w konkurencji semi-concat Kick-Boxing junior +59 kg oraz 4 miejsce w kata i kata z bronią.

Było to już 10 udany start zawodników z Darłowa na Pucharze Podbeskidzia. W chwili obecnej zawodnicy Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa przygotowują się do startu w XVIII Mistrzostw Pomorza Polskiej Organizacji Ashihara Karate.

 

Wszystkich zainteresowanych treningiem sztuk walki Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu - zaprasza na treningi w Centrum Sportowym Herkules, ul. Wieniawskiego10 A-14 B w Darłowie w: poniedziałki, środy, piątki godz.18.00. Więcej informacji o klubie na stronie internetowej: http://www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 3/2018

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl