Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Najlepsi zawodnicy turnieju

VII TURNIEJ ASHIHARA KARATE Z OKAZJI DNIA DZIECKA W DARŁOWIE - 02.06.2018 r. relacja

W Centrum Sportowym Herkules w Darłowie odbył się VII Turniej Ashihara Karate zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Zawody rozegrano w konkurencji kihon (prosty układ karate), walki na worku i władania nunchaku. W turnieju uczestniczyli młodzi zawodnicy Ashihara Karate z Jeżyczek, Dobiesława, Domasławic, Iwięcina i Darłowa. Po prezentacji startujących zawodników przystąpiono do rywalizacji w 5 kategoriach wiekowych. Większość pojedynków w konkurencji walki na worku stała na dobrym poziomie sportowym, a zawodnicy zaprezentowali dobre przygotowanie kondycyjne i taktyczne.

Szczególne emocje towarzyszyły konkurencji władania - nunchaku w której młodzi zawodnicy musieli wykazać się dużą pomysłowością. Dobry poziom zaprezentowały także wszystkie startujące dzieci w mocno obsadzonej konkurencji kihon. W zawodach bardzo dobrze wypadła cała ekipa Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa zajmując czołowe lokaty we wszystkich konkurencjach. Do wyróżniających zawodników z Darłowa należeli:

Natalia Wiśniewska, Pola Olszamowska, Marcelina Piórek, Szymon Hołub, Krzysztof Trafny i Krystian Malduca.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Klub Darłowo przed Jeżyczkami i Iwięcinem. Sędzią głównym zawodów był prezes Polskiej Organizacji Ashihara Karate - shihan Dariusz Winiarski 6 dan z Darłowa.

Nagrodami we wszystkich konkurencjach za miejsca 1/ 3 były dyplomy, puchary i medale oraz słodycze dla wszystkich startujących dzieci ufundowane przez Małgorzatę i Piotra Kostrzewę z Iwięcina. Dodatkowo upominki i nagrody rzeczowe dla wszystkich startujących zawodników ufundowała także Firmę BUSHI z Wrocławia i Polska Organizacja Ashihara Karate. Turniej odbył się pod patronatem Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych pod hasłem ,,Postaw na rodzinę,,. Warto dodać że były to już 108 zawody zorganizowane przez Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie i 167 start zawodników klubu w zawodach.

Obecnie zawodnicy z Darłowa przygotowują się do startu w Zachodniopomorskiej Olimpiadzie Karate w Wolinie.

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 6/2018

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl