Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Od lewej medaliści Brajan Dołmant, Igor Kostrzewa i Gabriel Włodarczyk

ZACHODNIOPOMORSKA OLIMPIADA KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY - Wolin 09.06.2018 r. (relacja)

W Wolinie odbyła się Zachodniopomorska Olimpiada Karate Dzieci i Młodzieży zorganizowana przez Woliński Klub Kyokushin Karate i Polską Federację Kyokushin Karate. Zawody odbyły się pod patronatem i wsparciu finansowym Urzędu Miasta Wolin. W imprezie uczestniczyło 86 zawodników z 7 klubów i 3 organizacji Karate.

Sędzią głównym zawodów był sensei Dariusz Bielski 3 dan ze Świnoujścia. Po prezentacji startujących zawodników przystąpiono do rywalizacji w konkurencjach: form kata Kyokushin Karate, grappling (rodzaj zapasów) i kumite (walki sportowych karate).

Zawody jak co roku stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a walki były wyrównane i zacięte.

W zachodniopomorskiej Olimpiadzie Karate uczestniczyła ekipa Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa i Jeżyczek w składzie: kierownik ekipy Piotr Kostrzewa, trener Dariusz Winiarski i zawodnicy Brajan Dołmant, Gabriel Włodarczyk i Igor Kostrzewa. Znakomity start przygotowanie i formę zaprezentowali wszyscy młodzi zawodnicy Ashihara Karate zdobywając 6 medali. Darłowianin Brajan Dołmant w kategorii wiekowej 7-8 lat do 28 kg zajął 2 miejsce w kumite i grappling, a jego koledzy z Klubu w Jeżyczkach Gabriel Włodarczyk w kategorii wiekowej 7-8 lat do 28 kg i Igor Kostrzewa w kategorii 8-9 lat do 30 kg zajęli 3 miejsce w kumite i grappling w swoich kategoriach wiekowych. Warto dodać, że był to już trzeci udany start zawodników Ashihara Karate na Zachodniopomorskiej Olimpiadzie Karate w Wolinie dwa poprzednie starty były w 2016 i 2017 roku.

Było to także szósty udany start zawodników Klubu Darłowo i Jeżyczki na zawodach w tym roku pod kierunkiem trenera - Dariusza Winiarskiego, który już od 31 lat prowadzi zajęcia sztuk walki z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na terenie Pomorza Środkowego.

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 6/2018

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl