Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Darłowo spisało się na piątkę w pozyskiwaniu i wykorzystywaniu unijnych funduszy

Na XVI Samorządowym Forum Kapitału i Finansów w Katowicach, jakie odbyło się w dniach 3 i 4 października 2018   Arkadiusz Klimowicz burmistrz miasta Darłowa odebrał dyplom i gratulacje  za zdobycie V miejsca w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego  WSPÓLNOTA podsumowującym wydatki inwestycyjne  finansowane  ze środków Unii Europejskiej  w latach 2014-2017 w kategorii Małe Miasta.

Przypomnę Czytelnikom, że w minionej kadencji darłowski samorząd zrealizował inwestycje na sumę 92,3 miliona złotych i pozy zyskał na te cele z UE ponad 60 milionów. Średni poziom dofinansowania  przedsięwzięcia wynosił 65 %.

XVI Samorządowe Forum Kapitału i Finansów jest miejscem pozyskiwania wiedzy, wymiany doświadczeń i badania trendów. W Gali Inwestorów Samorządowych wzięło udział prawie 1300 uczestników w 60 debatach i w 360 wykładach i prezentacjach. Dzięki Forum samorządowcy poznali najskuteczniejsze i najefektywniejsze  rozwiązania, trendy  oraz dobre praktyki   w wykorzystywaniu środków budżetowych  którymi dysponują. Tematami wiodącymi XVI Samorządowego Forum Kapitału i Finansów były: Silny samorząd terytorialny budujący niepodległość Rzeczypospolitej oraz Rewolucja technologiczna a zarządzanie miastem przyszłości. Całość stworzyła również przyjazny, wysoce merytoryczny kontekst dla produktów i usług finansowych, technicznych oraz organizacyjnych dla wielu obszarów działalności instytucji publicznych.  Na tej największej prestiżowej imprezie samorządowej w Polsce, uczestniczyła kadra zarządzająca samorządów i jednostek organizacyjnych, w tym przedstawiciele największych miast, powiatów i województw.

 

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 10/2018

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl