Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 8789541, w grudniu 2, dziś 1; on-line: 272

Echo Darłowa

Chcesz założyć własną firmę przyjdź do Urzędu Miasta na spotkanie

W najbliższy czwartek 12 września o godzinie 11 w sali konferencyjnej darłowskiego ratusza (pl. T. Kościuszki 9) odbędzie się spotkanie informacyjno - szkoleniowe głównie dla osób planujących założenie własnej firmy.

Z okazji 95 -lecia działalności Banku Gospodarstwa Krajowego biuro w Szczecinie organizuje w Darłowie cykl spotkań na temat wspomagania mikropożyczkami unijnymi, dla tych którzy mają pomysł na biznes i myślą o własnej działalności gospodarczej.

Spotkanie składa się z części merytorycznej poświęconej mikropożyczce unijnej, dzięki której sfinansujesz koszty związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej i utworzeniem nowego miejsca pracy oraz dowiesz się na co na tym zyskasz. Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, podczas którego ekspert Banku Gospodarki Krajowej opowie jakich wniosków i dokumentów będziesz potrzebować, jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić w sprawie rozpoczęcia  i sfinansowania własnej działalności gospodarczej, dzięki unijnej pożyczce - na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz utworzenia nowego miejsca pracy.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 9/2019

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl