Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

SZKOŁA MARZEŃ PREZENTUJE………….

W dniu 13 czerwca 2006r o godzinie 16.00.w sali gimnastycznej darłowskiego Liceum odbyła się lokalna prezentacja osiągnięć młodzieży w ramach projektu SZKOŁA MARZEŃ. Wśród zebranych gości nie zabrakło przedstawicieli darłowskich szkół, rodziców, młodzieży, radnych RM Darłowa.  Szkoda, że zabrakło innych zaproszonych gości mających uświetnić tę pierwszą w historii naszego „ogólniaka” prezentację, innego niż naukowy, dorobku uczniów.
Grupa ambitnych , młodych ludzi, chcących przekazać światu swoje przesłanie i rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania skupiła się wokół swoich nauczycieli- mentorów i poprzez obraz, dźwięk, słowo, taniec czy inne formy przekazu realizują się i spełniaja swoje marzenia.  Swoimi osiągnięciami pochwalili się członkowie takich grup jak:
 • Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo DŻENEREJSZYN
 • Warsztaty plastyczne
 • Warsztaty fotograficzne
 • Warsztaty teatralno- filmowe
 • Koło redakcyjne
 • GLOBTROTER  w wydaniu niemiecko i angielskojęzycznym.
 • Młodzieżowa Rada Miasta
 • Każda z ekip przedstawiła różne formy swojej działalności. Zaproszeni goście, nauczyciele, młodzież i rodzice mogli podziwiać prace plastyczne i fotograficzne naszych młodych artystów, poczytać gazetkę wydawana przez adeptów dziennikarstwa, obejrzeć przygotowany przez miniprzedsiębiorstwo Album Absolwentów Darłowskiego LO ( szykowany z okazji 50 lecia szkoły) oraz wystawę poświęconą Toskanii, krainie do której na wycieczkę wybierają się we wrześniu najprężniejsi działacze Szkoły Marzeń. Wycieczkę tą przygotowali samodzielnie członkowie klubu Globtroter.
  Członkowie koła teatralno- filmowego zaprezentowali nam swój artystyczny program w postaci 2 amatorskich filmów i  krótkiego występu wokalno- tanecznego.
  Chyba nikt z zgromadzonych nie żałuje , że spędził dziś z nami godzinkę swojego cennego czasu. Na pewno nie był to czas stracony , co zresztą potwierdziła w swoim krótkim przesłaniu do młodzieży radna p. Genowefa Klingiert.
  Mamy nadzieję, że dowiedliśmy, że młodzi ludzie mają swoje pasje i zainteresowania i wystarczy tylko pobudzić ich do działania i umożliwić rozwijanie talentów. Słowem WYSTARCZY CHCIEĆ ABY MÓC.  A  Szkoła Marzeń z nami i naszymi wspaniałymi opiekunami w roli głównej to  jest właśnie to czego nam potrzeba . DZIĘKUJEMY I PROSIMY O WIĘCEJ .
   

  MBB
  Darłowo, ED 5/2006

  Auta Retro

  strona główna

  o nas

  reklama

  kontakt

  Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

  infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
  mapa.gmina.darlowo.pl

   

   

   

  Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl