Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Pamiątkowe zdjęcie uczestniczy międzynarodowego szkolenia w Żywcu

MIĘDZYNARODOWY STAŻ SZKOLENIOWY SZTUK WALKI - ŻYWIEC 28.09.2019 r. (relacja)

W Żywcu odbył się Międzynarodowy Staż Szkoleniowy Sztuk Walki - International Camp zorganizowany przez Polską Federację Sztuk Walki i Sportów Obronnych (PFSzWiSO) i Klub Sportowy Dragon pod patronatem Burmistrza Miasta Żywiec. W szkoleniu uczestniczyło 150 zawodników i instruktorów z Kanady, Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwecji, Litwy, Słowacji, Niemiec i Polski reprezentujący różne sztuki walki (Aikido, Karate, Ju Jitsu, Kung Fu, Kobudo).

Na szkoleniu Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie i Polską Organizację Ashihara Karate (POAK) reprezentował

- shihan Dariusz Winiarski (prezes i główny szkoleniowiec klubu Darłowo i POAK).

Międzynarodowe szkolenie otworzył prezes PFSzWiSO - soke Paweł Handzlik 9 dan wspólnie z Burmistrzem Miasta Żywiec. Po otwarciu stażu odbyła się uroczystość podczas której grupa mistrzów przybyłych na szkolenie w składzie: Joachim Jenkel-Peters 10 dan (Niemcy), Michele Pisante 10 dan (Włochy), Daniel Głowacki 10 dan i Mirosław Kuświk 10 dan (obaj z Polski) uhonorowali prezes PFSzWiSO - Pawła Handzlik najwyższym stopniem mistrzowskim 10 dan w Ju Jitsu z okazji jego 40-letcie uprawiania sztuk walki. Po uroczystości rozpoczęły się zajęcia na pięciu matach z podziałem na grupy wiekowe i stopnie. Całodzienne szkolenie było bardzo wyczerpujące, ale dające wszystkim ćwiczącym wiele satysfakcji. Na zakończenie stażu w obecności wszystkich mistrzów odbył się bardzo intensywny egzamin na stopnie mistrzowskie dan w Ju Jitsu i Aikido w którym uczestniczyło kilkudziesięciu zawodników.

Po zakończeniu egzaminu zostały wręczone pamiątkowe certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu oraz odbyły się promocje na stopnie mistrzowskie dan. Wśród promowanych był darłowianin - Dariusz Winiarski, który po 20 latach treningu japońskiej sztuki walki Ju Jitsu otrzymał promocję na stopień mistrzowski 6 dan. Prezes PFSzWiSO - Paweł Handzlik wręczając Dariuszowi Winiarskiemu certyfikat potwierdzający 6 dan Ju Jitsu podkreślił jego długoletnią współpracę z federacją oraz 32-letnią pracę szkoleniową propagującą sztuki walki w Darłowie i Polsce.

Szkolenie w Żywcu było bardzo udane pod względem organizacyjnym, a wspólne zajęcia sztuk walki dla wszystkich uczestników dostarczyły wiele wrażeń, owocnych treningów i nowych znajomości.

Uczestnictwo lidera Polskiej Organizacji Ashihara Karate - shihan Dariusza Winiarskiego w szkoleniu zaowocowało zdobyciem kolejnych doświadczeń w sztukach walki i nawiązaniem współpracy z kolejnymi klubami sztuk walki z kraju i zagranicy.

 

Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie - zaprasza wszystkich sympatyków sztuk walki na treningi w Centrum Sportowym Herkules, ul. Wieniawskiego 10 A-14 B w: poniedziałki, środy i piątki godz. 18.00.

Więcej informacji o centralnym klubie Polskiej Organizacji Ashihara Karate można znaleźć na stronie internetowej: www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 10/2019

Trening Ju JitsuUczestnicy szkolenia podczas treningu na maciePokaz walki kijemOd lewej prezes PFSzWiSO Paweł Handzlik i Dariusz Winiarski podczas promocji na 6 dan Ju JitsuPamiątkowy certyfikat uczestnictwa w szkoleniuPlakat informacyjny o szkoleniu w Żywcu

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl