Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

W Darłowie rozpoczęła działalność nowa placówka kulturalna

Z początkiem grudnia 2019 r. w byłym dworcu kolejowym w Darłowie rozpoczęła działalność Poczekalnia Kultury. W kilku wyremontowanych pomieszczeniach o łącznej powierzchni 150 m kw. powstało przyjazne miejsce do spotkań lokalnej społeczności, odczytów, rozgrywek sportowych, organizacji wystaw itp.

Poczekalnia Kultury oprócz głównej sali telewizyjno -wystawowo- turniejowej ozdobionej elementami o charakterze morskim posiada szatnię, zaplecze kuchenne  i sanitarne. Można w niej odbywać spotkania o charakterze kulturalnym przy kawie czy herbacie, a nawet kameralne koncerty.  Szefową nowej placówki kulturalnej została znana animatorka kultury Anna Przybytniak - Grabowska.
Poczekalnia kultury otwarta jest w godzinach od 9 do 14. Zachęcamy do odwiedzenia tej pięknej przestrzeni, jesteśmy otwarci na propozycje kulturalnych spotkań, wypicia wspólnie kawy oraz dzielenia się pomysłami - czytamy w komunikacie na facebookowej stronie Poczekalni Kultury w Darłowie.
Całą inwestycję polegającą na przebudowie wyposażeniu  pomieszczeń dofinansował Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego.

Na zdjęciach pomieszczenia Poczekalni Kultury oraz plon artystycznych warsztatów przygotowujących świąteczne pamiątki na 11 Darłowską Laponię Św. Mikołaja.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 12/2019

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl