Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

50. Rocznica Ślubu Wandy i Bogusława Kliber

W gabinecie Arkadiusza Klimowicza gospodarza miasta Darłowa 18 grudnia  2019 miała miejsce wzruszająca uroczystość „Złotych Godów" państwa   Wandy i Bogusława Kliber.  W imieniu Prezydenta RP  Andrzeja Dudy, burmistrz Darłowa uhonorował jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Wanda Kliber z domu Tomczak   urodziła się w   Darłowie   w roku 1951. Jej rodzice przybyli do Darłowa z ziemi chełmińskiej. Po zakończeniu edukacji pani  Wanda pracowała w różnych zakładach w Darłowie.

Pan  Bogusław urodził się w Darłowie  w roku 1949. Edukację rozpoczął w roku 1956 w darłowskiej 11- latce. Po zdobyciu dobrego fachu mechanika samochodowego przez wiele lat od roku 1969 pracował w Fabryce Maszyn Rolniczych w Darłowie.  Życie uczyniło z niego niestrudzenie pracującego budowlańca.

Mimo, że mieszkali w tym samym podwórku  ich miłość zapoczątkował pierwszomajowy pochód 1965 roku. Wanda i Bogusław  sakramentalne tak powiedzieli sobie 20 grudnia 1969 roku. Gdy pojawiły się oczekiwane dzieci Dariusz i Katarzyna pani Wanda swoją pracę zawodową  zamieniła na role perfekcyjnej Pani domu. Zajmując się wychowywaniem dzieci bardzo zaangażowała się w pracę Rad Rodziców. Swoją miłość przelewa do tej pory na pięcioro wnuków, których się doczekali. Wspaniali Jubilaci pielęgnując swoją miłość dbają o ognisko domowe, a przykładem swojego życia  pokazują , że warto kochać i być kochanym. Zacnym Jubilatom życzymy wielu lat życia w zdrowiu i miłości, otoczonych życzliwością rodziny i mieszkańców naszego Królewskiego Miasta

Na uroczystość Złotych Godów do ratusza przybyła najbliższa rodzina. Gratulacjom i życzeniom nie było końca. Był tort i lampka szampana. Ożyły wspomnienia, wróciły chwile i obrazy mieniące się swoistym blaskiem.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 12/2019

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl