Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

NJU DŻENEREJSZYN

Działająca przy darłowskim Liceum  uczniowska firma "DŻENEREJSZYN", prowadzona przez nauczycielkę przedsiębiorczości mgr Aldonę Łajewską , jako jedna z 30 najlepszych w Polsce została zakwalifikowane do Finału Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo.
Finał odbywał się w dniach 01.06 - 02.06 (czwartek i piątek) w Warszawie. Gospodarzem był z racji miejsca p. Piotr Szeliga GPW.
 Młodzież miała okazję spotkać się  z przedstawicielami wielkiego biznesu i przedstawicielami takich firm jak Commercial  Union SA, BISE SA, GPW.  List gratulacyjny do finalistów  wystosował premier K. Marcinkiewicz, który musiał odwołać swoją obecność na rozstrzygnięciu konkursu .
Nasi uczniowie zaprezentowali  się świetnie chociaż nie wywalczyli  czołowych nagród Godnie reprezentowali Darłowo i darłowski „ ogólniak” . Kontynuują oni chlubną tradycję bo są  kolejną firmą uczniowską, która została wyróżniona i brała udział w poprzednich edycjach  konkursu w 1999r, 2000r.,2001r i w  2003r.
Po zakończeniu konkursowych zmagań przedstawiciele DŻENEREJSZYN pozostali w Stolicy  dołączając do swoich koleżanek i kolegów ze Szkoły Marzeń, którzy w ramach tego projektu zwiedzali miasto. 
 

MBB
Darłowo, ED 5/2006

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl