Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

MŁODZIEŻOWA RADA MIASTA

Dnia 23 maja 2006r. o godzinie 10, w Urzędzie Miasta Darłowa odbyło się posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Turystyki. Rady Miejskiej w Darłowie. Powołano na nim MŁODZIEŻOWĄ RADĘ MIASTA i nadano jej statut. Projekt został uchwalony jednogłośnie i uzyskał aprobatę Radnych.
W posiedzeniu brała udział „Młodzieżowa Grupa Inicjatywna” w składzie Ewa Bigosińska, Karolina Terez i Krystian Frankowski oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego, Bogusława Mądrzak, wszyscy z darłowskiego Liceum.
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta odbędą się na początku nowego roku szkolnego a w. jej skład wchodzić będzie pięcioro uczniów z Zespołu Szkół im. Stefana Żeromskiego, pięcioro z Zespołu Szkól Morskich, czworo z Gimnazjum w Darłowie i jeden uczeń z Gimnazjum w Darłówku.
Dzięki uczestnictwu w pracach Rady  młodzi ludzie będą mogli mieć wpływ na życie miasta jak również możliwość występowania  z własna inicjatywą.
Szkolna delegacja została również zaproszona na druga część posiedzenia dotyczącą spraw budżetowych i promocji miasta w sezonie letnim.
Jesteśmy dumni z tego, że nasz projekt MRM został przyjęty bez zastrzeżeń i mamy nadzieję, ze nasze wysiłki przyniosą w przyszłości oczekiwane rezultaty.
 

Grupa Inicjatywna MRM
Darłowo, ED 5/2006

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl