Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Zmiany w radach nadzorczych

Skończyły się kadencje Rad Nadzorczych w miejskich spółkach w Darłowie. Po rozpatrzeniu sprawozdań z działalności Rad Nadzorczych za rok 2002 burmistrz miasta Arkadiusz Klimowicz w dniu 26 lutego br. zwołał Zgromadzenia Wspólników miejskich spółek i dokonał zmian w  składach poszczególnych Rad Nadzorczych.
W Zarządzie Portu Morskiego Spółka z o.o. w miejsce Jerzego Zaniewskiego, Ferdynanda Siwickiego i Wiesławy Szymczak nowymi członkami R.N. zostali: wice starosta Tomasz Bobin (wieloletni reprezentant Darłowa w Związku Miast i Gmin Morskich), Andrzej Pancewicz - przedsiębiorca i żeglarz, Zbigniew Łazarewicz - emerytowany oficer marynarki handlowej.
W Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w miejsce Mariusza Dulewicza i Włodzimierza Błaszczaka w skład RN weszli Henryk Michalski  społecznik i prezes nowo utworzonego stowarzyszenia „Przyjazne Darłowo” oraz Łukasz Szewczuk  młody przedsiębiorca.  Poza tym członkami Rady Nadzorczej są Leszek Walkiewicz  i pracownicy MPEC-u Zbigniew Ogonowski,  Grzegorz Wtulich.
W Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Annę Mateję i Jolantę Jabłońską  zastąpili Elżbieta Betlińska i Tadeusz Jędrzejczak, natomiast Andrzej Słoma w dalszym ciągu wchodzi w skład RN na drugą kadencję. W  skład RN MPGK wchodzą też jego pracownicy: Elżbieta Bade i Rajmund Knapiński. Członkowie rad nadzorczych reprezentują właściciela czyli samorząd i będą kontrolować pracę zarządów miejskich spółek. Członkowie Rad Nadzorczych pobierają zryczałtowane  miesięczne diety w wysokości od 200 do 450 zł.
 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 3/2003

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl