Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Zapraszamy do zabawy!

Koniec maja i początek czerwca będzie w Darłowie obfitował w różnorodne imprezy. Nie zabraknie wydarzeń o charakterze kulturalnym, rozrywkowym i rekreacyjnym.

25 maja na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Darłowie przy ul. Sportowej osoby niepełnosprawne z całego powiatu sławieńskiego spotkają się na pikniku integracyjnym. „Piknik równych szans” jest organizowany przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych z Darłowa przy współpracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, OSiRu, DOKu i Referatu Promocji w UM.

Tego samego dnia darłowskie kino zaprasza na spektakl teatralny. Wystąpi Teatr Nowy ze Słupska ze sztuką „Testosteron”. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Kultura Sztuka Region z Darłowa z pomocą Referatu Promocji i DOKu. Bilety można kupić w cenie od 23 do 28 złotych.

W niedzielę 27 maja darłowski Dom Dziecka im. J. Korczaka zaprasza wszystkich na VI Europejski Festyn „Dzieci – Dzieciom”. Rozpoczęcie festynu o godzinie 12:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Sportowej. W ramach festynu będzie można spotkać się z jednym z aktorów z serialu „M jak Miłość”.

Darłowskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego zaprasza dzieci i młodzież do 14 roku życia na zawody wędkarskie. Sportowe wędkowanie rozpocznie się w południe 2 czerwca na stawiku miejskim przy ul. Wojska Polskiego i Osadniczej (za firmą DROBDAR). Organizatorzy dla wszystkich dzieci biorących udział w zawodach przewidzieli podarunki – niespodzianki a zwycięzcy będą mogli liczyć na cenne nagrody i puchary. Młodzi zawodnicy muszą brać udział w sportowej rywalizacji wraz z opiekunami. Na zakończenie imprezy przewidziano wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Zawody wspiera finansowo Urząd Miejski w Darłowie.

3 czerwca odbędzie się tradycyjna już „Familiada”. W tym roku na terenie przy Szkole Podstawowej nr 3 gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Rybiński. Przez całą niedzielę darłowskie rodziny będą mogły brać udział w wielu konkursach, zabawach i sportowych rozgrywkach. Organizatorami imprezy są: Szkoła Podstawowa nr 3 i Parafia Św. Gertrudy, a wsparcia udzielają oprócz wielu osób i firm prywatnych również Urząd Miejski w Darłowie, DOK i OSiR.

 

Urząd Miejski w Darłowie
Darłowo, ED 5/2007

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl