Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

DARŁOWO ZAPRASZA

Końcowe dni miesiąca maja 2007 r. obfitują w szereg różnorodnych imprez o charakterze kulturalnym jak np. wystawy, koncerty muzyczne, występy teatralne, spotkania autorskie  czy rekreacyjnym jak festyny.

  1. Biblioteka Miejska w Darłowie zaprasza na spotkanie autorskie z teologiem, filologiem i wykładowcą Katolickiego Uniwersytetu w Darłowie, które odbędzie się w kinie „Bajka” 21 maja br. o godz. 16.30.
  2. Muzeum Zamek Książąt Pomorskich zaprasza na otwarcie wystawy Trofeów Sportowych znanej biegaczki Kamili Łagutko (dawniej Andrzejewska). Otwarcie wystawy , która nosi tytuł „Rekordy, Satysfakcja a Rzeczywistość” nastąpi  23 maja o godz. 10 w sali wystaw na I piętrze.
  3. Darłowskie Stowarzyszenie Kultura Sztuka Region, Urząd Miasta Darłowo i Radio Koszalin zapraszają na „V czwartkowy pociąg do jazzu”,, który odbędzie się w Darłowie w pubie „Bagatella” przy ul. Powstańców Warszawskich 65. Bilety w cenie 6 zł w przedsprzedaży i 8 zł w dniu koncertu można zakupić w pubie „Bagatella”
  4. Burmistrz Miasta Darłowa zaprasza na „Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych”  z terenu powiatu sławieńskiego organizowany pod  hasłem „”Bądź z nami – Darłowo 2007”. Piknik ma charakter festynu, w trakcie którego będą prezentowały się  grupy konkursowe rywalizujące o puchar przechodni starosty sławieńskiego. Piknik odbędzie się 25 maja br. w godzinach od 10 do 18 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Darłowie przy ulicy Sportowej 1.
  5. Darłowskie Stowarzyszenie Kultura Sztuka Region, Urząd Miasta w Darłowie oraz Darłowski Ośrodek Kultury zapraszają  na jedyny w swoim rodzaju spektakl teatralny TESTOSTERON w wykonaniu artystów sceny Teatru Nowego w Słupsku. Przedstawienie  odbędzie się 25 maja br. o godz. 19 w darłowskim kinie „Bajka”. TESTOSTERON wesoła sceniczna zabawa, pełna humoru, obfitującego w niespodziewany rozwój wypadków. Bilety do nabycia w sklepie „Vita” położonym w narożu  ulic Młyńskiej i Rynkowej.
  6. Darłowski  Dom Dziecka im. Janusza Korczaka zaprasza wszystkich na : VI Europejski Festyn „Dzieci Dzieciom”. Rozpoczęcie festynu nastąpi 27 maja br. o godz. 12 na terenie rekreacyjnym przy ulicy Sportowej. W ramach festynu będzie można spotkać się z jednym z aktorów z serialu „M jak Miłość”.
  7. Biblioteka Miejska w Darłowie zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Monika Szwają, które odbędzie się w kinie „Bajka” 30 maja 2007 r. o godz. 17.
  8. Szkoła Podstawowa Nr 3, Urząd Miasta i Zamek Książąt Pomorskich zapraszają na II Międzynarodowy Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży z zaprzyjaźnionych  z Darłowem miast. Otwarcie wystawy nastąpi 31 maja br. o godz. 10 w zamkowych piwnicach. Wystawy będą dostępne w godzinach otwarcia Muzeum, czyli od 10 do 16. Tym razem na wystawie zobaczymy m.in. prace plastyczne dzieci i młodzieży  ze szkół położonych na terenie Ziemi Darłowskiej oraz z Gardelegen w Niemczech.
  9. Biblioteka Miejska w Darłowie i Miejskie Gimnazjum zapraszają na Wielki Finał konkursu poezji o tematyce Morskiej „Złota Muszla 2007”, który rozpocznie  się w kinie „Bajka” 31 maja br. o godz. 11.
 

L.W.
Darłowo, ED 5/2007

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl