Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Sylwester w kinie i pod Rybakiem

Tradycją stało się już w Darłowie przywitanie Nowego Roku 2008 miejską sylwestrową zabawą na rynku pod Fontanną z Rybakiem. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku cały rynek, ratusz, fontanna, choinka, deptak pomiędzy ulicami M. Skłodowskiej – Curie i Wieniawskiego oraz główna ulica starego miasta są iluminowane kolorowymi światłami. Sylwester na rynku rozpocznie się o godz. 18 zabawą dla najmłodszych. Będą tam tańce, korowody i konkursy: tańca, piosenki oraz  na najlepszy strój i makijaż sylwestrowy. Na scenie odbędzie się  pokaz grupy tanecznej Darłowskiego Ośrodka Kultury. O godz. 20 nastąpi  mini pokaz fajerwerków.

Sylwester dla dorosłych rozpocznie się o godz. 23 muzycznym blokiem dyskotekowym. Koncertowała będzie Agata Werner z zespołem „POP DANCE” Organizator sylwestra - Darłowski Ośrodek Kultury w trakcie zabawy ogłosi kilka konkursów z nagrodami. Będzie to m.in. „konkurs butelkowy” oraz wybór Królowej Sylwestra. O godz. 2350 samorządowe władze miasta złożą mieszkańcom życzenia noworoczne, a następnie odbędzie się pokaz ogni sztucznych. Około godz. 030 zostaną rozstrzygnięte konkursy i wręczone nagrody.

Równolegle w Kinie „Bajka” odbędzie się bezpłatny Sylwestrowy Maraton Filmowy O godz. 14 rozpocznie się blok filmowy dla najmłodszych filmem produkcji USA p.t. „Garfield”. Następnie o godz. 16 zostanie wyświetlony film produkcji japońskiej p.t. Opowieści z Ziemiomorza”.

O godz. 20 rozpocznie się blok filmowy dla dorosłych komedią produkcji czeskiej p.t. „Wycieczkowicze” Dalej o godz. 22 będzie można obejrzeć hiszpańską komedię kryminalną p.t. „Zbrodnia doskonała” . Nowy rok 2008 fani kina powitają  toastem przygotowanym przez organizatorów.

 

L.W.
Darłowo, ED 12/2007

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl