Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Zdaniem czytelników

Coraz więcej ludzi z Darłowa pracuje na zmiany w przetwórni ryb w Rusku. Część jeździ rowerami, część chodzi piechotą. Już kilka razy dochodziło tam do kolizji. Zarówno piesi, rowerzyści i kierowcy zgadzają się, że konieczna jest tam budowa chodnika, ale jeszcze lepsza byłaby ścieżka rowerowa pisze do Redakcji Edward C. Od redakcji Mamy nadzieję, że darłowscy radni w powiecie przedłożą ten pomysł starostwu.

W wielu miastach są już miejsca pochówków dla czworonożnych przyjaciół. Warto, aby takie miejsce znalazło się w Darłowie, oraz aby był ktoś, kto się zajmie grzebaniem psów i nie tylko. Pisze Jerzy F. właściciel 16 letniego psa.

Byłam niedawno w ładnej hali sportowej w Postominie pisze do redakcji była nauczycielka wychowania fizycznego. Gdyby w Darłowie zbudowano tak potrzebną halę sportowo - widowiskową, rozwiązałoby to problemy nauki wychowania fizycznego w szkołach, a młodzież zamiast pić, palić i cpać zajęłaby się w większym stopniu sportem.

W całej pełni popieram wypowiedź posła ziemi koszalińskiej Edwarda Wojtalika, który jest przeciwny sprzedaży za grosze zakładów energetycznych, położonych w północnej Polsce. Ten ogromny majątek, przynoszący zyski powinien należeć w dalszym ciągu do państwa. Może dojść do tego, że nowy właściciel najprawdopodobniej z poza Polski, gdyż w kraju brakuje kapitału będzie nas żyłował cenami energii, a zyski wywoziło Las Vegas czy Monte Carlo - pisze do nas pan Marian - nazwisko tylko do wiadomości redakcji.

Powinni natychmiast zwrócić z procentami do kasy powiatu niesłusznie pobrane pieniądze zarówno starosta jak i niektórzy członkowie zarządu powiatu sławieńskiego. Jak się okazuje ponad półtora roku starosta Grzegorz Januszewski i część członków zarząd pobierają wynagrodzenie jakby rządzili w powiecie liczącym ponad 60 tysięcy mieszkańców. Jeszcze przed wyborami do nowych władz samorządowych w powiecie było około 58 tysięcy osób, a od tego czasu raczej ubyło ludzi niż przybyło powiedział nam mieszkaniec gminy Darłowo. Pobrane niesłusznie kilkadziesiąt tysięcy złotych należy przekazać na pomoc biednym lub bezrobotnym.

 


Darłowo, ED 3/2004

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl