Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

SIATKÓWKA NA POJEZIERZU DRAWSKIM

22.03.2008r, we wtorek, zawodnicy reprezentacji piłki siatkowej Zespołu Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie wzięli udział w kolejnym etapie Licealiady. Tym razem rozgrywki miały miejsce w Drawsku Pomorskim.

O tytuł Mistrza województwa  zachodnio-pomorskiego nasi licealiści stanęli w szranki z zespołami ze Świnoujścia, Drawska Pomorskiego oraz z Pyrzyc. O godzinie 10.30 odbyło się losowanie i jasnym się stało, że w pierwszym meczu darłowiacy staną przeciwko gospodarzom, reprezentantom szkoły z Drawska Pomorskiego.

Po pierwszym niezbyt udanym secie nasi siatkarze przegrywali 0:1 , w drugim licealiści z Darłowa pokazali klasę i wygrali. Trzeci set okazał się tylko formalnością, NASI zwyciężyli. Zwycięstwo w pierwszym meczu d ało awans do finału, a co za tym idzie, mecz o mistrzostwo województwa. Tym razem przeciwnikiem była szkoła  ze Świnoujścia. Mecz choć zakończył się zwycięstwem Darłowa miał dramatyczny przebieg. Końcowy wynik to 2 : 0.

Wygrana w turnieju to tytuł WOJEWÓDZKIEGO MISTRZA LICEALIADY 2008 oraz kwalifikacja zespół do udziału w Mistrzostwach Polski w Olsztynie. Termin rozgrywek to przełom maja i czerwca 2008r.

Mistrzowski zespół grał w składzie: Damian Łukaszewski(IIC), Michał Żebrowski(IIIB), Radosław Cieślak(IIA), Kamil Tomczak( IIIA), Mateusz Surdel(IIC), Sebastian Tomczak(IIA), Łukasz Sawosz (IIA), Michał Górski(IIC), Marcin Kotas(IIA). Opiekunem drużyny jest mgr Wojciech Leśniak.

     

                                                                      kl. IIC LO

 

D. Łukaszewski
LO w Darłowie
Darłowo, ED 4/2008

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl