Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 9373658, w marcu 5272, dziś 807; on-line: 53

Echo Darłowa

VI OTWARTY PUCHAR POLSKI ASHIHARA KARATE 26-27.04.2008 r.

W dniach 26-27 kwietnia 2008 roku w hali sportowej Ośrodka Wczasowego "Róża Wiatrów" w Darłówku odbył się VI Otwarty Puchar Polski Ashihara Karate pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Darłowo – Arkadiusza Klimowicza. Zawody rozegrano w ośmiu kategoriach wiekowych w konkurencji sumo - grappling  (połączenie zapasów z sumo), kumite (walk sportowych karate) w systemie semi – knockdown, knockdown  oraz w sześciu kategoriach wiekowych w konkurencji kihon (prosty układ karate), kata (zaawansowany układ), a także w konkurencji tameshiwari (łamania dachówek) seniorów i seniorek.

W tej prestiżowej imprezie wzięli udział zawodnicy z 10 klubów reprezentujący różne odmiany karate (Ashihara, Kyokushin, Gosaku Ryu, Tsunami).

Sędzią głównym  zawodów był  prezes Polskiej Organizacji  Ashihara Karate (POAK) - Sensei Dariusz Winiarski.

Większość pojedynków stała na wysokim poziomie sportowym, a zawodnicy zaprezentowali dobre przygotowanie kondycyjne i taktyczne. Szczególne emocje towarzyszyły walkom finałowym, a licznie zgromadzona publiczność brawami nagradzała udane akcje zawodników. Innymi atrakcjami darłowskiej imprezy były pokazy technik karate na tarczach, samoobrony oraz kata.

Najlepszą zawodniczką Pucharu Polski została Marta Jędrowska z Choszczna , a najlepszym zawodnikiem Piotr Gzieło z Darłowa . Specjalna nagrodę za bojowość i hart ducha otrzymał Anna Wieczorek z Mińska Mazowieckiego.

Oficjalne wyniki VI Otwartego Pucharu Polski Ashihara Karate – Darłowo 2008 r.:

  KONKURENCJA KUMITE   Kategoria żak 1. Jakub Nowak                              ( Darłowo ) 2. Maciej Telatyński                      ( Choszczno ) 3. Daniel Głębocki                         ( Darłowo )   Kategoria kadeci 1. Kamil Paprota                            ( Choszczno ) 2. Mikołaj Nowak                          ( Darłowo ) 3. Marcin Głębocki                        ( Darłowo )   Kategoria młodzik 1. Szymon Margan                         ( Choszczno ) 2. Rafał Soswa                               ( Choszczno ) 3. Jakub Gerach                             ( Choszczno )   Kategoria junior 1. Piotr Gzieło                               ( Darłowo ) 2. Łukasz Krysik                           ( Mińsk Mazowiecki ) 3. Wojciech Biegalski                   ( Mińsk Mazowiecki )  

Kategoria seniorzy – 80 kg

1. Ihor Humenyuk                         ( Darłowo ) 2. Adrian Kielczyk                        ( Mińsk Mazowiecki ) 3. Adam Rogoziński                      ( Mińsk Mazowiecki )

Kategoria seniorzy + 80 kg

1. Mariusz Mielcarek                     ( Słupsk ) 2. Jacek Kesler                               ( Mińsk Mazowiecki)  

Kategoria junioreki

1. Marta Jędrowska                        ( Choszczno ) 2. Marlena Buczek                         ( Mińsk Mazowiecki ) 3. Katarzyna Majkowska               ( Darłowo )

Kategoria senioreki

1. Bogumiła Wicher                      ( Darłowo ) 2. Magda Wasiak                           ( Mińsk Mazowiecki) 3. Anna Wieczorek                        ( Mińsk Mazowiecki )

Konkurencja kumite drużynowo :

1.Darłowo
2. Mińsk Mazowiecki
3. Choszczno
4. Słupsk

KONKURENCJA SUMO_GRAPPLING

Kategoria żak – dziewcząt i chłopców

1. Jakub Nowak                            ( Darłowo ) 2. Daniel Głębocki                        ( Darłowo ) 3. Dominika Grylewicz                ( Bukowo Morskie )   Kategoria kadeci 1. Kamil Paprota                           ( Choszczno ) 2. Mikołaj Nowak                         ( Darłowo )

3. Eryk Śledź                                 ( Darłowo )

  Kategoria młodzik 1. Rafał Soswa                               ( Choszczno ) 2. Patryk Popławski                       ( Choszczno ) 3. Szymon Margan                         ( Choszczno )   Kategoria junior 1. Piotr Gzieło                               ( Darłowo ) 2. Łukasz Krysik                           ( Mińsk Mazowiecki ) 3. Wojciech Biegalski                   ( Mińsk Mazowiecki )  

Kategoria seniorzy – 80 kg

1. Adrian Kielczyk                        ( Mińsk Mazowiecki ) 2. Ihor Humenyuk                         ( Darłowo ) 3. Adam Rogoziński                      ( Mińsk Mazowiecki )  

Kategoria seniorzy + 80 kg

1. Mariusz Mielcarek                     ( Słupsk ) 2. Jacek Kesler                               ( Mińsk Mazowiecki)  

Kategoria junioreki

1. Marta Jędrowska                        ( Choszczno ) 2. Katarzyna Majkowska               ( Darłowo ) 3. Marlena Buczek                         ( Mińsk Mazowiecki )  

Kategoria senioreki

1. Magda Wasiak                           ( Mińsk Mazowiecki) 2. Bogumiła Wicher                      ( Darłowo ) 3. Anna Wieczorek                        ( Mińsk Mazowiecki )  

Konkurencja sumo – grappling drużynowo :                                                                                              

1.Darłowo 2. Mińsk Mazowiecki 3. Choszczno 4. Słupsk  

KONKURENCJA KIHON ASHIHARA KARATE

  Kategoria żak 1. Jakub Nowak                           ( Darłowo) 2. Daniel Głębocki                       ( Darłowo ) 3. Dawid Schań                            ( Darłowo )   Kategoria kadeci 1. Oskar Kosnowski                    ( Słupsk ) 2. Adam Mital                             ( Darłowo ) 3. Konrad Jędrzejczak                 ( Darłowo )   Kategoria młodzik 1. Mikołaj Nowak                       ( Darłowo ) 2. Maciej Ziółkowski                  ( Bukowo Morskie ) 3. Eryk Śledź                               ( Darłowo )   Kategoria junior 1. Piotr Gzieło                             ( Darłowo ) 2. Norbert Bażycki                      ( Darłowo ) 3. Krzysztof Olszewski               ( Słupsk )  

Kategoria seniorzy

1. Tomasz Mieczkowski              ( Darłowo )
2. Ihor Humienyuk                       ( Darłowo )
3. Mariusz Mielcarek                   ( Słupsk )

Kategoria dziewcząt

1. Katarzyna Majkowska             ( Darłowo ) 2. Dominika Grylewicz                ( Bukowo Morskie )
3. Bogumiła Wicher                     ( Darłowo )

Konkurencja kihon drużynowo:

1.Darłowo 2. Słupsk 3. Bukowo Morskie

KONKURENCJA KATA ASHIHARA KARATE

  Kategoria żak 1. Jakub Nowak                           ( Darłowo ) 2. Daniel Głębocki                       ( Darłowo ) 3. Dawid Schań                            ( Darłowo )   Kategoria kadeci 1. Oskar Kosnowski                    ( Słupsk ) 2. Marcin Głębocki                      ( Darłowo ) 3. Konrad Jędrzejczak                 ( Darłowo )   Kategoria młodzik 1. Mikołaj Nowak                       ( Darłowo ) 2. Maciej Ziółkowski                  ( Bukowo Morskie ) 3. Eryk Śledź                               ( Darłowo )   Kategoria junior 1. Piotr Gzieło                             ( Darłowo ) 2. Norbert Bażycki                      ( Darłowo ) 3. Krzysztof Olszewski               ( Słupsk )

Kategoria seniorzy

1. Ihor Humienyuk                       ( Darłowo )
2. Mariusz Mielcarek                   ( Słupsk )
3. Tomasz Mieczkowski              ( Darłowo )

Kategoria dziewcząt

1. Katarzyna Majkowska             ( Darłowo ) 2. Dominika Grylewicz                ( Bukowo Morskie ) 3. Bogumiła Wicher                     ( Darłowo )  

Konkurencja kata drużynowo :                                                                                              

1.Darłowo 2. Słupsk 3. Bukowo Morskie  

KONKURENCJA TAMESHIWARI

Kategoria seniorzy  

1. Jacek Kesler                            ( Mińsk Mazowiecki )
2. Tomasz Mieczkowski             ( Darłowo )
3. Ihor Humenyuk                       ( Darłowo )

Kategoria senioreki

1. Anna Wieczorek                      ( Mińsk Mazowiecki ) 2. Bogumiła Wicher                    ( Darłowo ) 3. Marta Jędrowska                     ( Choszczno )
 

Dariusz Winiarski
Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie
Darłowo, ED 4/2008

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl